Blog

Wracamy do szkoły!

Kochani! Czas  wakacji powoli się kończy. Za chwilę, 1 września, rozpoczniemy nowy rok szkolny, jednak w dalszym ciągu w warunkach spowodowanych trwającą epidemią. Na uroczyste powitanie całej Społeczności szkolnej przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Czytaj dalej

Już wakacje!

Zaczyna się najpiękniejszy czas w roku –  wakacje! Wszystkim życzymy zasłużonego odpoczynku, dużo słońca, niezapomnianych przygód, swobody i radości. Wracajcie bezpiecznie 1 września!

Czytaj dalej

ABSOLWENCI SZKOŁY IM. MICHELSONA 2021!

Drodzy Absolwenci! Dziś ruszacie po nowe doświadczenia, wiedzę, ku dorosłości. Bądźcie dociekliwymi badaczami, uważnymi obserwatorami umiejącymi odnajdywać swoje miejsce w świecie. Wybierzcie drogę, która doprowadzi Was na szczyty Waszych marzeń, pozwoli Wam odnaleźć się w trudnej rzeczywistości edukacyjnej, w tym wirtualnej, a potem w dorosłym życiu. Życzymy szeroko otwartych drzwi w nowych szkołach. Powodzenia!

Czytaj dalej

Sukces Zosi w konkursie ekologicznym

Konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej odbył się w ramach  projektu „MAŁA RETENCJA W MOJEJ SZKOLE” realizowanego przez Fundację Powiatu Mogileńskiego. Celem konkursu było: a) zaprojektowanie oczka wodnego jako przykładu łagodzenia zmian klimatycznych ; b) promocja tematyki małej retencji wśród dzieci i młodzieży; c) kształtowanie postaw i budowanie świadomości ekologicznej.

Czytaj dalej
Skip to content