Blog

Sukces Zosi w konkursie ekologicznym

Konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej odbył się w ramach  projektu „MAŁA RETENCJA W MOJEJ SZKOLE” realizowanego przez Fundację Powiatu Mogileńskiego. Celem konkursu było: a) zaprojektowanie oczka wodnego jako przykładu łagodzenia zmian klimatycznych ; b) promocja tematyki małej retencji wśród dzieci i młodzieży; c) kształtowanie postaw i budowanie świadomości ekologicznej.

Czytaj dalej

Wyróżnione w XIV Lokalnym Przeglądzie Twórczości Literackiej

10 czerwca 2021 roku dwie uczennice z klasy VIc zostały wyróżnione w XIV Lokalnym Przeglądzie Twórczości Literackiej – Strzelno 2021, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Utwory prozatorskie były udziałem Amelii Matuszak i Mileny Wojciechowskiej. Amelia zwróciła uwagę jurorów opowiadaniem „Zaczarowane morze”, a Milena opowiadaniem o „Niezwykłej podróży morskiej”. Obu laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich!

Czytaj dalej

Wszystkie dzieci nasze są!

Z okazji Dnia Dziecka: Kolorowych snów… Uśmiechu od ucha do ucha… Pięknych bajek na dobranoc… Własnego pieska i kotka… Co dzień nowych przygód… Butów siedmiomilowych… Gwiazdki z nieba… Wspaniałych przyjaciół… I wesołej rodzinki…  Spójrzcie do relacji  z Dnia Dziecka w klasie IIb!  

Czytaj dalej
Skip to content