Laureaci konkursów

LAUREACI I ZWYCIĘZCY KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH NAJWYŻSZYCH SZCZEBLI

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Strzelnie corocznie uczestniczą w konkursach na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Niejednokrotnie też zostają zwycięzcami, a nierzadko laureatami. Poniżej prezentujemy zwycięzców ostatnich siedmiu lat szkolnych, życząc kolejnych sukcesów i wyróżnień.

Oto laureaci i zwycięzcy konkursów w minionych latach:

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”
Nina Basińska – wynik bdb
Marcelina Malczewska – wyróżnienie
Maria Płotkowiak – wyróżnienie

KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI
Nina Basińska – finalista

LIGA ZADANIOWA
Nina Basińska – II miejsce
Faustyna Szychowska – wyróżnienie

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY
Maciej Okoński – III miejsce
Franciszek Matusiak – wyróżnienie
Olga Sienkiewicz – wyróżnienie

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY
Nina Basińska – III miejsce
Faustyna Szychowska – wyróżnienie

LIGA ZADANIOWA
Nina Basińska – wyróżnienie
Faustyna Szychowska – wyróżnienie

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”
Nina Basińska – wyróżnienie
Wiktor Kaźmierczak – wyróżnienie
Franciszek Matusiak – wyróżnienie
Faustyna Szychowska – wyróżnienie

KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO
Karolina Niespodziana – finalista

KURATORYJNY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z PRZYRODY
Karolina Niespodziana – finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY
Karolina Niespodziana – finalista

LIGA ZADANIOWA
Wiktor Jan Malczewski – II miejsce
Marta Barbara Grodzka – II miejsce
Michał Robert Zawada – III miejsce
Natalia Śmigielska – wyróżnienie
Barbara Maria Dobrzyńska – wyróżnienie

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY
Michał Zawada – finalista

FESTIWALE WOJEWÓDZKIE I OGÓLNOPOLSKIE
Maja Oliwia Królak – III miejsce na szczeblu ogólnopolskim oraz wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Klaudia Komasińska – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

LIGA ZADANIOWA
Adam Szarzyński – II miejsce
Jarosław Szpulecki – II miejsce
Mateusz Szyfer – III miejsce
Maciej Podolski – wyróżnienie

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”
Michał Robert Zawada – wyróżnienie

KONKURSY PRZEDMIOTOWE KURATORA OŚWIATY W BYDGOSZCZY
Adam Szarzyński – finalista z matematyki

LIGA ZADANIOWA
Jan Maciej Suliński – laureat
Małgorzata Kapsa – finalista
Szymon Szutowicz – II miejsce
Wiktor Bachan – III miejsce
Wiktoria Kujawińska – III miejsce
Jarosław Szpulecki – III miejsce
Patrycja Ewelina Borucka – wyróżnienie
Maciej Jackowski – wyróżnienie
Julia Oliwia Krzymińska – wyróżnienie
Julia Śmigielska – wyróżnienie

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”
Jan Maciej Suliński – wyróżnienie
Hubert Bogdan Zieliński – wyróżnienie

KONKURSY PRZEDMIOTOWE KURATORA OŚWIATY W BYDGOSZCZY
Jan Maciej Suliński – laureat

LIGA ZADANIOWA
Szymon Sieradzki – laureat
Jan Maciej Suliński – finalista
Dominika Rozmus – II miejsce
Hubert Śmiłowski – III miejsce
Stanisław Szpulecki – III miejsce
Szymon Szutowicz – wyróżnienie
Wiktor Bachan – wyróżnienie

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”
Szymon Sieradzki – wynik bdb
Jan Maciej Suliński – wyróżnienie
Małgorzata Kapsa – wyróżnienie
Adam Szarzyński – wyróżnienie
Michał Robert Zawada – wyróżnienie

REGIONALNY KONKURS „MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA”
Marcin Iwiński – I miejsce

LIGA ZADANIOWA
Kamil Brejecki – laureat
Aleksandra Kołacka – finalista
Szymon Sieradzki – II miejsce
Elżbieta Drzewiecka – III miejsce
Izabela Kępińska – III miejsce
Paulina Kasprzyk – III miejsce
Monika Dobrzyńska – wyróżnienie
Magdalena Ignaczak – wyróżnienie
Dominika Rozmus – wyróżnienie
Stanisław Szpulecki – wyróżnienie

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”

Szymon Sieradzki – wynik bdb
Aleksandra Kołacka – wyróżnienie
Kamil Brejecki – wyróżnienie
Jan Maciej Suliński – wyróżnienie
Małgorzata Kapsa – wyróżnienie

KONKURSY PRZEDMIOTOWE KURATORA OŚWIATY W BYDGOSZCZY
Aleksandra Kołacka – laureat z matematyki, finalista z języka polskiego
Kamil Brejecki – laureat z matematyki
Szymon Sieradzki – laureat z matematyki

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZYRODNICZE
Izabela Kępińska – wyróżnienie
Paulina Kasprzyk – wyróżnienie
Monika Dobrzyńska – wyróżnienie

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ
Kamil Brejecki – VI miejsce na szczeblu województwa

FESTIWALE WOJEWÓDZKIE
Aleksandra Woźniak – II miejsce

REGIONALNY KONKURS „MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA”
Marcin Iwiński – III miejsce

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY
Aleksandra Kołacka – wyróżnienie
Kamil Brejecki – wyróżnienie