Blog

ONKO -MIKOŁAJE, Dar Serca

 Szkoła Podstawowa im. A.A. Michelsona w Strzelnie z inicjatywy p. Natalii Mikołajczak, nauczycielki muzyki i plastyki wzięła udział w akcji charytatywnej pn. „ONKO MIKOŁAJE” zorganizowanej przez bydgoskie Stowarzyszenie Łatwo Pomagać i Monikę Rymer – główną organizatorkę zbiórki. Akcja wiąże się z przekazaniem 6 grudnia prezentów dla pacjentów z dziecięcego oddziału onkologii, hematologii i transplantologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

W naszej szkole zbiórka trwała od 21 października do 20 listopada. Cała społeczność szkolna okazała ogromne serca! Prezentów z dnia na dzień było coraz więcej, a wśród nich pojawił się również list naszej uczennicy skierowany do chorych dzieci.

29 listopada p. Natalia wraz z p. Julitą Kapłoniak – pedagogiem szkolnym, współorganizatorką akcji w szkole, wybrały się do Bydgoszczy w celu dostarczenia zebranych prezentów do głównych organizatorów akcji charytatywnej. Część prezentów zostanie również przekazana dzieciom z pobliskich Domów Dziecka.

Całej społeczności szkolnej bardzo dziękujemy za Dar Serca!

 

 

Skip to content