Plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 4aDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5a
Technika
08.00
08.45
Klasa 5aAgata Brejecka sala 35

Klasa 5b
Język polski
08.00
08.45
Klasa 5bMaria Nowak sala 33

Klasa 5c
Religia
08.00
08.45
Klasa 5cLidia Jackowska sala 54

Klasa 5d
Muzyka
08.00
08.45
Klasa 5dKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 6a
Język polski
08.00
08.45
Klasa 6aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 6b
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 6bBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.

Klasa 6c
Historia
08.00
08.45
Klasa 6cJolanta Kowalska sala 46

Klasa 6d
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 6dMarta Rusztyk sala 47

Klasa 6e
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 6eDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 7a
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 7aKatarzyna Matysiak sala 56

Klasa 7b
Język niemiecki
08.00
08.45
Język rosyjski
Klasa 7bNatalia Jędros sala 13 Elżbieta Świdowska sala 55

Klasa 7c
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 7cMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 8a
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 8aBogusława Erdmann sala 48

Klasa 8b
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 8bAlina Olejnik sala 42

Klasa 8c
Język polski
08.00
08.45
Klasa 8cRenata Kapsa sala 49
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 3bMarta Rusztyk sala 41

Klasa 4a
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 4aBogusława Erdmann sala 46

Klasa 5a
Historia
08.00
08.45
Klasa 5aJolanta Kowalska sala 35

Klasa 5b
Religia
08.00
08.45
Klasa 5bLidia Jackowska sala 56

Klasa 5c
Język polski
08.00
08.45
Klasa 5cMaria Nowak sala 33

Klasa 5d
Język polski
08.00
08.45
Klasa 5dMarlena Matuszak sala 42

Klasa 6a
Biologia
08.00
08.45
Klasa 6aEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 6b
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 6bBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.

Klasa 6c
Informatyka
08.00
08.45
Klasa 6cMarlena Komsta sala 47

Klasa 6d
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 6dDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 6e
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 6eRenata Chromińska sala 55

Klasa 7a
Muzyka
08.00
08.45
Klasa 7aKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 7b
Religia
08.00
08.45
Klasa 7bDaniel Konowalik sala 13

Klasa 7c
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 7cMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 8a
Język polski
08.00
08.45
Klasa 8aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 8b
Geografia
08.00
08.45
Klasa 8bDorota Marczewska sala 48

Klasa 8c
Język polski
08.00
08.45
Klasa 8cRenata Kapsa sala 49
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Religia
08.00
08.45
Klasa 4aLidia Jackowska sala 42

Klasa 5a
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 5aBogusława Erdmann sala 55

Klasa 5b
Geografia
08.00
08.45
Klasa 5bDorota Marczewska sala 48

Klasa 5c
Język polski
08.00
08.45
Klasa 5cMaria Nowak sala 33

Klasa 5d
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 5dDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 6a
Historia
08.00
08.45
Klasa 6aJolanta Kowalska sala 46

Klasa 6b
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 6bMarta Rusztyk sala 13

Klasa 6c
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 6cDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 6d
Muzyka
08.00
08.45
Klasa 6dKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 6e
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 6eBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 45

Klasa 7a
Język polski
08.00
08.45
Klasa 7aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 7b
Biologia
08.00
08.45
Klasa 7bEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 7c
Język polski
08.00
08.45
Klasa 7cRenata Kapsa sala 49

Klasa 8a
Chemia
08.00
08.45
Klasa 8aJustyna Zielińska sala 56

Klasa 8b
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 8bAlina Olejnik sala 35

Klasa 8c
Informatyka chł.
08.00
08.45
Klasa 8cMarlena Komsta sala 47
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Religia
08.00
08.45
Klasa 3aStanisława Drzewiecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Język polski
08.00
08.45
Klasa 4aRenata Kapsa sala 49

Klasa 5a
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 5aIrena Pułkownik sala 46

Klasa 5b
Godzina wychowawcza
08.00
08.45
Klasa 5bLidia Jackowska świetlica

Klasa 5c
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 5cMarta Rusztyk sala 42

Klasa 5d
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 5dDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 6a
Muzyka
08.00
08.45
Klasa 6aNatalia Mikołajczak sala 14

Klasa 6b
Język polski
08.00
08.45
Klasa 6bBarbara Rozkwitalska sala 33

Klasa 6c
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 6cAgata Brejecka sala 35

Klasa 6d
Geografia
08.00
08.45
Klasa 6dElżbieta Prużyńska sala 56

Klasa 6e
Informatyka dziew.
08.00
08.45
Klasa 6eMarlena Komsta sala 47

Klasa 7a
Biologia
08.00
08.45
Klasa 7aEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 7b
Fizyka
08.00
08.45
Klasa 7bJustyna Zielińska sala 34

Klasa 7c
Język niemiecki
08.00
08.45
Język rosyjski
Klasa 7cNatalia Jędros sala 13 Elżbieta Świdowska sala 55

Klasa 8a
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 8aBogusława Erdmann sala 48

Klasa 8b
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 8bKrzysztof Woźniak sala gimn.

Klasa 8c
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 8cAlina Olejnik sala 45
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 2aBogusława Erdmann sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Plastyka
08.00
08.45
Klasa 4aKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 5a
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 5aIrena Pułkownik sala 54

Klasa 5b
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 5bMarta Rusztyk sala 55

Klasa 5c
Język polski
08.00
08.45
Klasa 5cMaria Nowak sala 33

Klasa 5d
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 5dDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 6a
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 6aMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 6b
Geografia
08.00
08.45
Klasa 6bElżbieta Prużyńska sala 48

Klasa 6c
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 6cAgata Brejecka sala 35

Klasa 6d
Historia
08.00
08.45
Klasa 6dJolanta Kowalska sala 46

Klasa 6e
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 6eDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 7a
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 7aKatarzyna Matysiak sala 56

Klasa 7b
Język polski
08.00
08.45
Klasa 7bMarlena Matuszak sala 42

Klasa 7c
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 7cKrystian Wikaryczak sala gimn.

Klasa 8a
Informatyka chł.
08.00
08.45
Klasa 8aMarlena Komsta sala 47

Klasa 8b
Język polski
08.00
08.45
Klasa 8bKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 8c
Język polski
08.00
08.45
Klasa 8cRenata Kapsa sala 49
08.15
08.30
08.45
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Religia
08.55
09.40
Klasa 4aLidia Jackowska sala 42

Klasa 5a
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 5aBogusława Erdmann sala 35

Klasa 5b
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 5bDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5c
Język polski
08.55
09.40
Klasa 5cMaria Nowak sala 33

Klasa 5d
Plastyka
08.55
09.40
Klasa 5dKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 6a
Język polski
08.55
09.40
Klasa 6aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 6b
Historia
08.55
09.40
Klasa 6bJolanta Kowalska sala 46

Klasa 6c
Technika
08.55
09.40
Klasa 6cBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 47

Klasa 6d
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 6dDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 6e
Język polski
08.55
09.40
Klasa 6eRenata Kapsa sala 49

Klasa 7a
Język niemiecki
08.55
09.40
Język rosyjski
Klasa 7aNatalia Jędros sala 13 Elżbieta Świdowska sala 55

Klasa 7b
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 7bKatarzyna Matysiak sala 54

Klasa 7c
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 7cMarta Rusztyk sala 45

Klasa 8a
Fizyka
08.55
09.40
Klasa 8aJustyna Zielińska sala 48

Klasa 8b
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 8bKrzysztof Woźniak sala gimn.

Klasa 8c
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 8cAlina Olejnik sala 56
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Przyroda
08.55
09.40
Klasa 4aEwa Mohylowska -Schellner sala 54

Klasa 5a
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 5aBogusława Erdmann sala 35

Klasa 5b
Informatyka
08.55
09.40
Klasa 5bMarlena Komsta sala 47

Klasa 5c
Religia
08.55
09.40
Klasa 5cLidia Jackowska sala 13

Klasa 5d
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 5dRenata Chromińska sala 56

Klasa 6a
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 6aBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.

Klasa 6b
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 6bMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 6c
Język polski
08.55
09.40
Klasa 6cMaria Nowak sala 33

Klasa 6d
Historia
08.55
09.40
Klasa 6dJolanta Kowalska sala 46

Klasa 6e
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 6eDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 7a
Plastyka
08.55
09.40
Klasa 7aKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 7b
Język polski
08.55
09.40
Klasa 7bMarlena Matuszak sala 42

Klasa 7c
Religia
08.55
09.40
Klasa 7cDaniel Konowalik sala 48

Klasa 8a
Język polski
08.55
09.40
Klasa 8aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 8b
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 8bAlina Olejnik sala 56

Klasa 8c
Język polski
08.55
09.40
Klasa 8cRenata Kapsa sala 49
Klasa 1a
Religia
08.55
09.40
Klasa 1aLidia Jackowska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 2bBogusława Erdmann sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 4aDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5a
Informatyka
08.55
09.40
Klasa 5aMarlena Komsta sala 47

Klasa 5b
Język polski
08.55
09.40
Klasa 5bMaria Nowak sala 33

Klasa 5c
Geografia
08.55
09.40
Klasa 5cDorota Marczewska sala 48

Klasa 5d
Język polski
08.55
09.40
Klasa 5dMarlena Matuszak sala 42

Klasa 6a
Godzina wychowawcza
08.55
09.40
Klasa 6aJolanta Kowalska sala 55

Klasa 6b
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 6bMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 6c
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 6cMarta Rusztyk sala 13

Klasa 6d
plastyka
08.55
09.40
Klasa 6dKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 6e
Biologia
08.55
09.40
Klasa 6eEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 7a
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 7aDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 7b
Godzina wychowawcza
08.55
09.40
Klasa 7bAgata Brejecka sala 35

Klasa 7c
Język polski
08.55
09.40
Klasa 7cRenata Kapsa sala 49

Klasa 8a
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 8aAlina Olejnik sala 46

Klasa 8b
Język polski
08.55
09.40
Klasa 8bKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 8c
Historia
08.55
09.40
Klasa 8cLongina Winiarczyk sala 56
Klasa 1a
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 1aBogusława Erdmann sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Religia
08.55
09.40
Klasa 3aStanisława Drzewiecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 4aIrena Pułkownik sala 45

Klasa 5a
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 5aDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5b
Język polski
08.55
09.40
Klasa 5bMaria Nowak sala 33

Klasa 5c
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 5cAlina Olejnik sala 55

Klasa 5d
Historia
08.55
09.40
Klasa 5dJolanta Kowalska sala 46

Klasa 6a
Plastyka
08.55
09.40
Klasa 6aNatalia Mikołajczak sala 42

Klasa 6b
Religia
08.55
09.40
Klasa 6bLidia Jackowska sala 47

Klasa 6c
Geografia
08.55
09.40
Klasa 6cElżbieta Prużyńska sala 48

Klasa 6d
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 6dDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 6e
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 6eRenata Chromińska sala 14

Klasa 7a
Język niemiecki
08.55
09.40
Język rosyjski
Klasa 7aNatalia Jędros sala 13 Elżbieta Świdowska świetlica

Klasa 7b
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 7bMałgorzata Gabryszak sala 34

Klasa 7c
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 7cMarta Rusztyk sala 35

Klasa 8a
Biologia
08.55
09.40
Klasa 8aEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 8b
Chemia
08.55
09.40
Klasa 8bJustyna Zielińska sala 56

Klasa 8c
Język polski
08.55
09.40
Klasa 8cRenata Kapsa sala 49
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 4aIrena Pułkownik sala 35

Klasa 5a
Geografia
08.55
09.40
Klasa 5aElżbieta Prużyńska sala 14

Klasa 5b
Biologia
08.55
09.40
Klasa 5bEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 5c
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 5cDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5d
Język polski
08.55
09.40
Klasa 5dMarlena Matuszak sala 42

Klasa 6a
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 6aMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 6b
Technika
08.55
09.40
Klasa 6bAgata Brejecka sala 13

Klasa 6c
Język polski
08.55
09.40
Klasa 6cMaria Nowak sala 33

Klasa 6d
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 6dMarta Rusztyk sala 55

Klasa 6e
Godzina wychowawcza
08.55
09.40
Klasa 6eKrzysztof Ciałkowski sala 48

Klasa 7a
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 7aAlina Olejnik sala 56

Klasa 7b
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 7bKatarzyna Matysiak sala 47

Klasa 7c
Język polski
08.55
09.40
Klasa 7cRenata Kapsa sala 49

Klasa 8a
Język polski
08.55
09.40
Klasa 8aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 8b
Historia
08.55
09.40
Klasa 8bLongina Winiarczyk sala 46

Klasa 8c
Wychowanie fizyczne dziew.
08.55
09.40
Wychowanie fiz. chł.
Klasa 8cDariusz Grobelny sala gimn. Krystian Wikaryczak sala gimn.
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Religia
09.50
10.35
Klasa 1bLidia Jackowska sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Język polski
09.50
10.35
Klasa 4aRenata Kapsa sala 49

Klasa 5a
Biologia
09.50
10.35
Klasa 5aEwa Mohylowska -Schellner sala 54

Klasa 5b
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 5bDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5c
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 5cAlina Olejnik sala 42

Klasa 5d
Historia
09.50
10.35
Klasa 5dJolanta Kowalska sala 46

Klasa 6a
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 6aKatarzyna Matysiak sala 47

Klasa 6b
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 6bMarta Rusztyk sala 14

Klasa 6c
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 6cAgata Brejecka sala 35

Klasa 6d
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6dMaria Nowak sala 33

Klasa 6e
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 6eBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 55

Klasa 7a
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 7aDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 7b
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 7bMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 7c
Język niemiecki
09.50
10.35
Język rosyjski
Klasa 7cJędros Natalia sala 13 Elżbieta Świdowska świetlica

Klasa 8a
Język polski
09.50
10.35
Klasa 8aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 8b
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 8bBogusława Erdmann sala 56

Klasa 8c
Fizyka
09.50
10.35
Klasa 8cJustyna Zielińska sala 48
Klasa 1a
Religia
09.50
10.35
Klasa 1aLidia Jackowska sala 21

Klasa 1b
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 1bBogusława Erdmann sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Technika
09.50
10.35
Klasa 4aAgata Brejecka sala 35

Klasa 5a
Język polski
09.50
10.35
Klasa 5aRenata Kapsa sala 49

Klasa 5b
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 5bDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5c
Historia
09.50
10.35
Klasa 5cJolanta Kowalska sala 46

Klasa 5d
Biologia
09.50
10.35
Klasa 5dEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 6a
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 6b
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 6bMarta Rusztyk sala 55

Klasa 6c
Muzyka
09.50
10.35
Klasa 6cKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 6d
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6dMaria Nowak sala 33

Klasa 6e
Geografia
09.50
10.35
Klasa 6eElżbieta Prużyńska sala 56

Klasa 7a
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 7aAlina Olejnik sala 42

Klasa 7b
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 7bMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 7c
Historia
09.50
10.35
Klasa 7cLongina Winiarczyk sala 47

Klasa 8a
Geografia
09.50
10.35
Klasa 8aDorota Marczewska sala 48

Klasa 8b
Religia
09.50
10.35
Klasa 8bDaniel Konowalik świetlica

Klasa 8c
Wychowanie fizyczne dziew.
09.50
10.35
Wychowanie fizyczne chł.
Klasa 8cDariusz Grobelny sala gimn. Krystian Wikaryczak sala gimn.
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Religia
09.50
10.35
Klasa 2aLidia Jackowska sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Język polski
09.50
10.35
Klasa 4aRenata Kapsa sala 49

Klasa 5a
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 5aDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5b
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 5bAgata Brejecka sala 35

Klasa 5c
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 5cMarta Rusztyk sala 55

Klasa 5d
Informatyka
09.50
10.35
Klasa 5dMarlena Komsta sala 47

Klasa 6a
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 6b
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 6bBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.

Klasa 6c
Biologia
09.50
10.35
Klasa 6cEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 6d
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6dMaria Nowak sala 33

Klasa 6e
Historia
09.50
10.35
Klasa 6eJolanta Kowalska sala 46

Klasa 7a
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 7aDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 7b
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 7bKrystian Wikaryczak sala gimn.

Klasa 7c
Muzyka
09.50
10.35
Klasa 7cKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 8a
Fizyka
09.50
10.35
Klasa 8aJustyna Zielińska sala 56

Klasa 8b
Historia
09.50
10.35
Klasa 8bLongina Winiarczyk sala 45

Klasa 8c
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 8cBogusława Erdmann sala 48
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Religia
09.50
10.35
Klasa 2aLidia Jackowska sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Religia
09.50
10.35
Klasa 3bStanisława Drzewiecka sala 41

Klasa 4a
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 4aDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5a
Historia
09.50
10.35
Klasa 5aJolanta Kowalska sala 46

Klasa 5b
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 5bAgata Brejecka sala 35

Klasa 5c
Język polski
09.50
10.35
Klasa 5cMaria Nowak sala 33

Klasa 5d
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 5dRenata Chromińska sala 42

Klasa 6a
Geografia
09.50
10.35
Klasa 6aElżbieta Prużyńska sala 55

Klasa 6b
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 6bBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.

Klasa 6c
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 6cMarta Rusztyk sala 47

Klasa 6d
Godzina wychowawcza
09.50
10.35
Klasa 6dEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 6e
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6eRenata Kapsa sala 49

Klasa 7a
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 7aAlina Olejnik sala 34

Klasa 7b
Język niemiecki
09.50
10.35
Język rosyjski
Klasa 7bNatalia Jędros sala 13 Elżbieta Świdowska sala 14

Klasa 7c
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 7cMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 8a
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 8aDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 8b
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 8bBogusława Erdmann sala 56

Klasa 8c
Fizyka
09.50
10.35
Klasa 8cJustyna Zielińska sala 48
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 3bMarta Rusztyk sala 41

Klasa 4a
Historia
09.50
10.35
Klasa 4aJolanta Kowalska sala 55

Klasa 5a
Godzina wychowawcza
09.50
10.35
Klasa 5aBogusława Erdmann sala 46

Klasa 5b
Muzyka
09.50
10.35
Klasa 5bCiałkowski Krzysztof sala 14

Klasa 5c
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 5cAlina Olejnik sala 56

Klasa 5d
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 5dMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 6a
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 6aKatarzyna Matysiak sala 42

Klasa 6b
Biologia
09.50
10.35
Klasa 6bEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 6c
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6cMaria Nowak sala 33

Klasa 6d
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 6dAgata Brejecka sala 35

Klasa 6e
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6eRenata Kapsa sala 49

Klasa 7a
Język polski
09.50
10.35
Klasa 7aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 7b
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 7bKrystian Wikaryczak sala gimn.

Klasa 7c
Geografia
09.50
10.35
Klasa 7cElżbieta Prużyńska sala 13

Klasa 8a
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 8aDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 8b
Wiedza o społeczeństwie
09.50
10.35
Klasa 8bLongina Winiarczyk sala 47

Klasa 8c
Geografia
09.50
10.35
Klasa 8cDorota Marczewska sala 48
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 2aBogusława Erdmann sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Godzina wychowawcza
10.50
11.35
Klasa 4aEwa Drzazgowska sala 46

Klasa 5a
Język polski
10.50
11.35
Klasa 5aRenata Kapsa sala 49

Klasa 5b
Religia
10.50
11.35
Klasa 5bLidia Jackowska sala 47

Klasa 5c
Muzyka
10.50
11.35
Klasa 5cKrzysztof Ciałkowski świetlica

Klasa 5d
Język polski
10.50
11.35
Klasa 5dMarlena Matuszak sala 42

Klasa 6a
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 6aBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.

Klasa 6b
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 6bMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 6c
Godzina wychowawcza
10.50
11.35
Klasa 6cMaria Nowak sala 33

Klasa 6d
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 6dAgata Brejecka sala 35

Klasa 6e
Religia
10.50
11.35
Klasa 6eDaniel Konowalik sala 13

Klasa 7a
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 7aAlina Olejnik sala 56

Klasa 7b
Historia
10.50
11.35
Klasa 7bLongina Winiarczyk sala 34

Klasa 7c
Biologia
10.50
11.35
Klasa 7cEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 8a
Język niemiecki
10.50
11.35
Język rosyjski
Klasa 8aNatalia Jędros sala 55 Krystyna Rucińska sala 14

Klasa 8b
Fizyka
10.50
11.35
Klasa 8bJustyna Zielińska sala 48

Klasa 8c
Wychowanie fizyczne dziew.
10.50
11.35
Wychowanie fizyczne chł.
Klasa 8cDariusz Grobelny sala gimn. Krystian Wikaryczak sala gimn.
Klasa 1a
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 1aBogusława Erdmann sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Język polski
10.50
11.35
Klasa 4aRenata Kapsa sala 49

Klasa 5a
Muzyka
10.50
11.35
Klasa 5aKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 5b
Język polski
10.50
11.35
Klasa 5bMaria Nowak sala 33

Klasa 5c
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 5cMarta Rusztyk sala 55

Klasa 5d
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 5dDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 6a
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 6aMałgorzata Gabryszak sala 34

Klasa 6b
Religia
10.50
11.35
Klasa 6bLidia Jackowska sala 13

Klasa 6c
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 6cDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 6d
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 6dAgata Brejecka sala 35

Klasa 6e
Historia
10.50
11.35
Klasa 6eJolanta Kowalska sala 42

Klasa 7a
Religia
10.50
11.35
Klasa 7aDaniel Konowalik sala 46

Klasa 7b
Historia
10.50
11.35
Klasa 7bLongina Winiarczyk sala 54

Klasa 7c
Geografia
10.50
11.35
Klasa 7cElżbieta Prużyńska sala 48

Klasa 8a
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 8aAlina Olejnik sala 56

Klasa 8b
Język polski
10.50
11.35
Klasa 8bKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 8c
Godzina wychowawcza
10.50
11.35
Klasa 8cMarlena Komsta sala 47
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Religia
10.50
11.35
Klasa 1bLidia Jackowska sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 4aIrena Pułkownik sala 47

Klasa 5a
Język polski
10.50
11.35
Klasa 5aRenata Kapsa sala 49

Klasa 5b
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 5bAgata Brejecka sala 35

Klasa 5c
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 5cDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5d
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 5dMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 6a
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 6aKatarzyna Matysiak sala 46

Klasa 6b
Historia
10.50
11.35
Klasa 6bJolanta Kowalska sala 34

Klasa 6c
Język polski
10.50
11.35
Klasa 6cMaria Nowak sala 33

Klasa 6d
Technika
10.50
11.35
Klasa 6dBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 13

Klasa 6e
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 6eRenata Chromińska sala 55

Klasa 7a
Historia
10.50
11.35
Klasa 7aLongina Winiarczyk sala 48

Klasa 7b
Język polski
10.50
11.35
Klasa 7bMarlena Matuszak sala 42

Klasa 7c
Plastyka
10.50
11.35
Klasa 7cKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 8a
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 8aDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 8b
Biologia
10.50
11.35
Klasa 8bEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 8c
Chemia
10.50
11.35
Klasa 8cJustyna Zielińska sala 56
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 1bBogusława Erdmann sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Religia
10.50
11.35
Klasa 3bStanisława Drzewiecka sala 41

Klasa 4a
Przyroda
10.50
11.35
Klasa 4aEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 5a
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 5aDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5b
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 5bMarta Rusztyk sala 56

Klasa 5c
Plastyka
10.50
11.35
Klasa 5cKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 5d
Religia
10.50
11.35
Klasa 5dLidia Jackowska sala 48

Klasa 6a
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 6aBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.

Klasa 6b
Muzyka
10.50
11.35
Klasa 6bNatalia Mikołajczak sala 33

Klasa 6c
Historia
10.50
11.35
Klasa 6cJolanta Kowalska sala 46

Klasa 6d
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 6dAgata Brejecka sala 35

Klasa 6e
Język polski
10.50
11.35
Klasa 6eRenata Kapsa sala 49

Klasa 7a
Język polski
10.50
11.35
Klasa 7aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 7b
Chemia
10.50
11.35
Klasa 7bJustyna Zielińska sala 47

Klasa 7c
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 7cMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 8a
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 8aAlina Olejnik sala 42

Klasa 8b
Język niemiecki
10.50
11.35
Język rosyjski
Klasa 8bNatalia Jędros sala 13 Krystyna Rucińska sala 55

Klasa 8c
Wychowanie fiz. dziew.
10.50
11.35
Wychowanie fiz. chł.
Klasa 8cDariusz Grobelny sala gimn. Krystian Wikaryczak sala gimn.
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 4aDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5a
Język polski
10.50
11.35
Klasa 5aRenata Kapsa sala 49

Klasa 5b
Plastyka
10.50
11.35
Klasa 5bKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 5c
Biologia
10.50
11.35
Klasa 5cEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 6a
Język polski
10.50
11.35
Klasa 6aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 6b
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 6bMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 6c
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 6cMarta Rusztyk sala 47

Klasa 6d
Język polski
10.50
11.35
Klasa 6dMaria Nowak sala 33

Klasa 6e
Technika
10.50
11.35
Klasa 6eAgata Brejecka sala 42

Klasa 7a
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 7aDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 7b
Geografia
10.50
11.35
Klasa 7bElżbieta Prużyńska sala 55

Klasa 7c
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 7cKrystian Wikaryczak sala gimn.

Klasa 8a
Chemia
10.50
11.35
Klasa 8aJustyna Zielińska sala 56

Klasa 8b
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 8bAlina Olejnik sala 35

Klasa 8c
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 8cBogusława Erdmann sala 46
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2b
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 2bBogusława Erdmann sala 19

Klasa 4a
Informatyka dziew.
11.45
12.30
Klasa 4aMarlena Komsta sala 47

Klasa 5a
Religia
11.45
12.30
Klasa 5aLidia Jackowska sala 46

Klasa 5b
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 5bAgata Brejecka sala 35

Klasa 5c
Godzina wychowawcza
11.45
12.30
Klasa 5cAlina Olejnik sala 55

Klasa 5d
Język polski
11.45
12.30
Klasa 5dMarlena Matuszak sala 42

Klasa 6a
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 6aMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 6b
Język polski
11.45
12.30
Klasa 6bBarbara Rozkwitalska sala 33

Klasa 6c
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 6cDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 6d
Biologia
11.45
12.30
Klasa 6dEwa Mohylowska- Schellner sala 54

Klasa 6e
Muzyka
11.45
12.30
Klasa 6eKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 7a
Język polski
11.45
12.30
Klasa 7aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 7b
Religia
11.45
12.30
Klasa 7bDaniel Konowalik sala 48

Klasa 7c
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 7cKrystian Wikaryczak sala gimn.

Klasa 8a
Historia
11.45
12.30
Klasa 8aLongina Winiarczyk sala 49

Klasa 8b
Chemia
11.45
12.30
Klasa 8bJustyna Zielińska sala 56

Klasa 8c
Język niemiecki
11.45
12.30
Język rosyjski
Klasa 8cNatalia Jędros sala 13 Krystyna Rucińska świetlica
Klasa 2b
Religia
11.45
12.30
Klasa 2bLidia Jackowska sala 19

Klasa 3a
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 3aMarta Rusztyk sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Język polski
11.45
12.30
Klasa 4aRenata Kapsa sala 49

Klasa 5a
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 5aDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5b
Język polski
11.45
12.30
Klasa 5bMaria Nowak sala 33

Klasa 5c
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 5cAlina Olejnik sala 55

Klasa 5d
Godzina wychowawcza
11.45
12.30
Klasa 5dMarlena Matuszak sala 42

Klasa 6a
Informatyka
11.45
12.30
Klasa 6aMarlena Komsta sala 47

Klasa 6b
Język polski
11.45
12.30
Klasa 6bBarbara Rozkwitalska sala 54

Klasa 6c
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 6cAgata Brejecka sala 35

Klasa 6d
Religia
11.45
12.30
Klasa 6dDaniel Konowalik sala 48

Klasa 6e
Plastyka
11.45
12.30
Klasa 6eKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 7a
Język polski
11.45
12.30
Klasa 7aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 7b
Geografia
11.45
12.30
Klasa 7bElżbieta Prużyńska sala 56

Klasa 7c
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 7cKrystian Wikaryczak sala gimn.

Klasa 8a
Historia
11.45
12.30
Klasa 8aLongina Winiarczyk sala 45

Klasa 8b
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 8bKrzysztof Woźniak sala gimn.

Klasa 8c
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 8cBogusława Erdmann sala 46
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 4a
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 4aIrena Pułkownik sala 48

Klasa 5a
Religia
11.45
12.30
Klasa 5aLidia Jackowska sala 46

Klasa 5b
Historia
11.45
12.30
Klasa 5bJolanta Kowalska sala 42

Klasa 5c
Technika
11.45
12.30
Klasa 5cAgata Brejecka sala 35

Klasa 5d
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 5dRenata Chromińska sala 47

Klasa 6a
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 6aBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.

Klasa 6c
Plastyka
11.45
12.30
Klasa 6cKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 6d
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 6dDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 6e
Język polski
11.45
12.30
Klasa 6eRenata Kapsa sala 49

Klasa 7a
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 7aKatarzyna Matysiak sala 55

Klasa 7b
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 7bMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 7c
Biologia
11.45
12.30
Klasa 7cEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 8a
Edukacja dla bezpieczeństwa
11.45
12.30
Klasa 8aBartłomiej Zbytniewski sala 33

Klasa 8b
Fizyka
11.45
12.30
Klasa 8bJustyna Zielińska sala 56

Klasa 8c
Wiedza o społeczeństwie
11.45
12.30
Klasa 8cLongina Winiarczyk sala 34
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21

Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40

Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20

Klasa 2b
Religia
11.45
12.30
Klasa 2bLidia Jackowska sala 19

Klasa 4a
Muzyka
11.45
12.30
Klasa 4aKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 5a
Język polski
11.45
12.30
Klasa 5aRenata Kapsa sala 49

Klasa 5b
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 5bMarta Rusztyk sala 56

Klasa 5c
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 5cDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5d
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 5dMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 6a
Historia
11.45
12.30
Klasa 6aJolanta Kowalska sala 46

Klasa 6b
Plastyka
11.45
12.30
Klasa 6bNatalia Mikołajczak świetlica

Klasa 6c
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 6cDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 6d
Język polski
11.45
12.30
Klasa 6dMaria Nowak sala 33

Klasa 6e
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 6eBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 35

Klasa 7a
Historia
11.45
12.30
Klasa 7aLongina Winiarczyk sala 47

Klasa 7b
Język polski
11.45
12.30
Klasa 7bMarlena Matuszak sala 42

Klasa 7c
Chemia
11.45
12.30
Klasa 7cJustyna Zielińska sala 54

Klasa 8a
Język niemiecki
11.45
12.30
Język rosyjski
Klasa 8aNatalia Jędros sala 13 Krystyna Rucińska sala55

Klasa 8b
Język polski
11.45
12.30
Klasa 8bKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 8c
Religia
11.45
12.30
Klasa 8cDaniel Konowalik sala 48
Klasa 3a
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 3aMarta Rusztyk sala 30

Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41

Klasa 4a
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 4aBogusława Erdmann sala 49

Klasa 5b
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 5bDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 5c
Informatyka
11.45
12.30
Klasa 5cMarlena Komsta sala 47

Klasa 6b
Język polski
11.45
12.30
Klasa 6bBarbara Rozkwitalska sala 33

Klasa 6e
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 6eBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 34

Klasa 7a
Geografia
11.45
12.30
Klasa 7aElżbieta Prużyńska sala 35

Klasa 7b
Plastyka
11.45
12.30
Klasa 7bKrzysztof Ciałkowski sala 48

Klasa 7c
Fizyka
11.45
12.30
Klasa 7cJustyna Zielińska sala 54

Klasa 8a
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 8aAlina Olejnik sala 56

Klasa 8b
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 8bKrzysztof Woźniak sala gimn.

Klasa 8c
Religia
11.45
12.30
Klasa 8cDaniel Konowalik sala 46
12.00
12.15
12.30
12.45
Klasa 5b
Technika
12.45
13.30
Klasa 5bAgata Brejecka sala35

Klasa 5d
Matematyka
12.45
13.30
Klasa 5dMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 6b
Język polski
12.45
13.30
Klasa 6bBarbara Rozkwitalska sala 33

Klasa 6c
Religia
12.45
13.30
Klasa 6cDaniel Konowalik sala 56

Klasa 6d
Informatyka dziew.
12.45
13.30
Klasa 6dMarlena Komsta sala 47

Klasa 7a
Fizyka
12.45
13.30
Klasa 7aBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 49

Klasa 7b
Fizyka
12.45
13.30
Klasa 7bJustyna Zielińska sala 48

Klasa 7c
Historia
12.45
13.30
Klasa 7cLongina Winiarczyk sala 46

Klasa 8a
Wychowanie fizyczne
12.45
13.30
Klasa 8aDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 8b
Język polski
12.45
13.30
Klasa 8bKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 8c
Biologia
12.45
13.30
Klasa 8cEwa Mohylowska - Schellner sala 54
Klasa 5a
Matematyka
12.45
13.30
Klasa 5aIrena Pułkownik sala 46

Klasa 5b
Historia
12.45
13.30
Klasa 5bJolanta Kowalska sala 33

Klasa 5d
Religia
12.45
13.30
Klasa 5dLidia Jackowska sala 42

Klasa 6a
Technika
12.45
13.30
Klasa 6aAgata Brejecka sala 35

Klasa 6b
Informatyka
12.45
13.30
Klasa 6bMarlena Komsta sala 47

Klasa 6c
Religia
12.45
13.30
Klasa 6cDaniel Konowalik sala 55

Klasa 6d
Język angielski
12.45
13.30
Klasa 6dMarta Rusztyk sala 54

Klasa 7a
Geografia
12.45
13.30
Klasa 7aElżbieta Prużyńska sala 48

Klasa 7b
wychowanie fizyczne
12.45
13.30
Klasa 7bKrystian Wikaryczak sala gimn.

Klasa 7c
Język polski
12.45
13.30
Klasa 7cRenata Kapsa sala 49

Klasa 8a
Wiedza o społeczeństwie
12.45
13.30
Klasa 8aLongina Winiarczyk sala 56

Klasa 8b
Język angielski
12.45
13.30
Klasa 8bBogusława Erdmann sala 34

Klasa 8c
Matematyka
12.45
13.30
Klasa 8cAlina Olejnik sala 45
Klasa 4a
Język angielski
12.45
13.30
Klasa 4aBogusława Erdmann sala 46

Klasa 5a
Matematyka
12.45
13.30
Klasa 5aIrena Pułkownik sala 42

Klasa 5c
Historia
12.45
13.30
Klasa 5cJolanta Kowalska sala 46

Klasa 5d
Technika
12.45
13.30
Klasa 5dAgata Brejecka sala 35

Klasa 6a
Religia
12.45
13.30
Klasa 6aLidia Jackowska sala 34

Klasa 6d
Informatyka chł.
12.45
13.30
Klasa 6dMarlena Komsta sala 47

Klasa 6e
Religia
12.45
13.30
Klasa 6eDaniel Konowalik sala 14

Klasa 7a
Biologia
12.45
13.30
Klasa 7aEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 7b
Chemia
12.45
13.30
Klasa 7bJustyna Zielińska sala 48

Klasa 7c
Godzina wychowawcza
12.45
13.30
Klasa 7cMałgorzata Gabryszak sala 45

Klasa 8a
Wiedza o społeczeństwie
12.45
13.30
Klasa 8aLongina Winiarczyk sala 56

Klasa 8b
Język niemiecki
12.45
13.30
Język rosyjski
Klasa 8bNatalia Jędros sala 13 Krystyna Rucińska sala 55

Klasa 8c
Edukacja dla bezpieczeństwa
12.45
13.30
Klasa 8cBartłomiej Zbytniewski sala 49
Klasa 4a
Informatyka chł.
12.45
13.30
Klasa 4aMarlena Komsta sala 47

Klasa 5a
Plastyka
12.45
13.30
Klasa 5aKrzysztof Ciałkowski sala 14

Klasa 5c
Wychowanie fizyczne
12.45
13.30
Klasa 5cDorota Posadzy sala gimn.

Klasa 6a
Religia
12.45
13.30
Klasa 6aLidia Jackowska sala 46

Klasa 6b
Godzina wychowawcza
12.45
13.30
Klasa 6bMarta Rusztyk sala 13

Klasa 6c
Język polski
12.45
13.30
Klasa 6cMaria Nowak sala 33

Klasa 6d
Religia
12.45
13.30
Klasa 6dDaniel Konowalik sala 55

Klasa 6e
Wychowanie fizyczne
12.45
13.30
Klasa 6eDariusz Grobelny sala gimn.

Klasa 7a
Fizyka
12.45
13.30
Klasa 7aBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 48

Klasa 7b
Język polski
12.45
13.30
Klasa 7bMarlena Matuszak sala 42

Klasa 7c
Język polski
12.45
13.30
Klasa 7cRenata Kapsa sala 49

Klasa 8a
Język polski
12.45
13.30
Klasa 8aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 8b
Wiedza o społeczeństwie
12.45
13.30
Klasa 8bLongina Winiarczyk sala 56

Klasa 8c
Chemia
12.45
13.30
Klasa 8cJustyna Zielińska sala 54
Klasa 7a
Chemia
12.45
13.30
Klasa 7aBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 34

Klasa 7b
Muzyka
12.45
13.30
Klasa 7bKrzysztof Ciałkowski sala 48

Klasa 7c
Chemia
12.45
13.30
Klasa 7cJustyna Zielińska sala 54

Klasa 8a
Religia
12.45
13.30
Klasa 8aDaniel Konowalik sala 56

Klasa 8b
Informatyka chł.
12.45
13.30
Klasa 8bMarlena Komsta sala 47

Klasa 8c
Matematyka
12.45
13.30
Klasa 8cAlina Olejnik sala 46
13.00
13.15
13.30
Klasa 7a
Chemia
13.35
14.20
Klasa 7aBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 49

Klasa 7b
Biologia
13.35
14.20
Klasa 7bEwa Mohylowska - Schellner sala 54

Klasa 7c
Fizyka
13.35
14.20
Klasa 7cJustyna Zielińska sala 48

Klasa 8b
Informatyka dziew.
13.35
14.20
Klasa 8bMarlena Komsta sala 47

Klasa 8c
Historia
13.35
14.20
Klasa 8cLongina Winiarczyk sala 46

Klasa 7c
Informatyka
14.25
15.10
Klasa 7cMarlena Komsta sala 47
Klasa 7a
Informatyka dziew.
13.35
14.20
Klasa 7aMarlena Komsta sala 47

Klasa 7b
Wychowanie fizyczne
13.35
14.20
Klasa 7bKrystian Wikaryczak sala gimn.

Klasa 7c
Język angielski
13.35
14.20
Klasa 7cMarta Rusztyk sala 49

Klasa 8a
Religia
13.35
14.20
Klasa 8aDaniel Konowalik sala 45

Klasa 8b
Godzina wychowawcza
13.35
14.20
Klasa 8bDorota Marczewska sala 48

Klasa 8c
Wiedza o społeczeństwie
13.35
14.20
Klasa 8cLongina Winiarczyk sala 46

Klasa 7b
Informatyka dziew.
14.25
15.10
Klasa 7bMarlena Komsta sala 47
Klasa 7a
Informatyka chł.
13.35
14.20
Klasa 7aMarlena Komsta sala 47

Klasa 7b
Język angielski
13.35
14.20
Klasa 7bKatarzyna Matysiak sala 33

Klasa 7c
Religia
13.35
14.20
Klasa 7cDaniel Konowalik sala 48

Klasa 8a
Język angielski
13.35
14.20
Klasa 8aBogusława Erdmann sala 46

Klasa 8b
Edukacja dla bezpieczeństwa
13.35
14.20
Klasa 8bBartłomiej Zbytniewski sala 56

Klasa 8c
Język niemiecki
13.35
14.20
Język rosyjski
Klasa 8cNatalia Jędros sala 13 Krystyna Rucińska sala 55

Klasa 7b
Informatyka chł.
14.25
15.10
Klasa 7bMarlena Komsta sala 47
Klasa 6e
Informatyka chł.
13.35
14.20
Klasa 6eMarlena Komsta sala 47

Klasa 7a
Godzina wychowawcza
13.35
14.20
Klasa 7aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34

Klasa 8a
Godzina wychowawcza
13.35
14.20
Klasa 8aDariusz Grobelny sala 56

Klasa 8b
Religia
13.35
14.20
Klasa 8bDaniel Konowalik sala 48

Klasa 7a
Religia
14.25
15.10
Klasa 7aDaniel Konowalik sala 48

Klasa 8a
Informatyka dziew.
14.25
15.10
Klasa 8aMarlena Komsta sala 47
Klasa 8c
Informatyka dziew.
13.35
14.20
Klasa 8cMarlena Komsta sala 47
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
08.15
08.30
08.45
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
Klasa 1a
Religia
08.55
09.40
Klasa 1aLidia Jackowska sala 21
Klasa 1a
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 1aBogusława Erdmann sala 21
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
Klasa 1a
Religia
09.50
10.35
Klasa 1aLidia Jackowska sala 21
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
Klasa 1a
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 1aBogusława Erdmann sala 21
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
Klasa 1a
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 1aMaria Dobrzyńska sala 21
12.00
12.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
08.15
08.30
08.45
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 1b
Religia
09.50
10.35
Klasa 1bLidia Jackowska sala 40
Klasa 1b
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 1bBogusława Erdmann sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
Klasa 1b
Religia
10.50
11.35
Klasa 1bLidia Jackowska sala 40
Klasa 1b
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 1bBogusława Erdmann sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
Klasa 1b
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 1bNatalia Gajewicz sala 40
12.00
12.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 2aBogusława Erdmann sala 20
08.15
08.30
08.45
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Religia
09.50
10.35
Klasa 2aLidia Jackowska sala 20
Klasa 2a
Religia
09.50
10.35
Klasa 2aLidia Jackowska sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 2a
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 2aBogusława Erdmann sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
Klasa 2a
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 2aMarlena Łuczak sala 20
12.00
12.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
08.15
08.30
08.45
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 2bBogusława Erdmann sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
Klasa 2b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 2bBarbara Kasprzyk sala 19
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 2b
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 2bBogusława Erdmann sala 19
Klasa 2b
Religia
11.45
12.30
Klasa 2bLidia Jackowska sala 19
Klasa 2b
Religia
11.45
12.30
Klasa 2bLidia Jackowska sala 19
12.00
12.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Religia
08.00
08.45
Klasa 3aStanisława Drzewiecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
08.15
08.30
08.45
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Religia
08.55
09.40
Klasa 3aStanisława Drzewiecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
Klasa 3a
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3aBeata Brejecka sala 30
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 3a
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 3aMarta Rusztyk sala 30
Klasa 3a
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 3aMarta Rusztyk sala 30
12.00
12.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 3bMarta Rusztyk sala 41
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.00
08.45
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
08.15
08.30
08.45
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
08.55
09.40
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
09.50
10.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Religia
09.50
10.35
Klasa 3bStanisława Drzewiecka sala 41
Klasa 3b
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 3bMarta Rusztyk sala 41
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Religia
10.50
11.35
Klasa 3bStanisława Drzewiecka sala 41
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
10.50
11.35
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
Klasa 3b
Edukacja wczesnoszkolna
11.45
12.30
Klasa 3bDorota Kasprzyk sala 41
12.00
12.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 4a
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 4aDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 4a
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 4aBogusława Erdmann sala 46
Klasa 4a
Religia
08.00
08.45
Klasa 4aLidia Jackowska sala 42
Klasa 4a
Język polski
08.00
08.45
Klasa 4aRenata Kapsa sala 49
Klasa 4a
Plastyka
08.00
08.45
Klasa 4aKrzysztof Ciałkowski sala 14
08.15
08.30
08.45
Klasa 4a
Religia
08.55
09.40
Klasa 4aLidia Jackowska sala 42
Klasa 4a
Przyroda
08.55
09.40
Klasa 4aEwa Mohylowska -Schellner sala 54
Klasa 4a
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 4aDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 4a
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 4aIrena Pułkownik sala 45
Klasa 4a
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 4aIrena Pułkownik sala 35
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 4a
Język polski
09.50
10.35
Klasa 4aRenata Kapsa sala 49
Klasa 4a
Technika
09.50
10.35
Klasa 4aAgata Brejecka sala 35
Klasa 4a
Język polski
09.50
10.35
Klasa 4aRenata Kapsa sala 49
Klasa 4a
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 4aDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 4a
Historia
09.50
10.35
Klasa 4aJolanta Kowalska sala 55
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 4a
Godzina wychowawcza
10.50
11.35
Klasa 4aEwa Drzazgowska sala 46
Klasa 4a
Język polski
10.50
11.35
Klasa 4aRenata Kapsa sala 49
Klasa 4a
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 4aIrena Pułkownik sala 47
Klasa 4a
Przyroda
10.50
11.35
Klasa 4aEwa Mohylowska - Schellner sala 54
Klasa 4a
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 4aDorota Posadzy sala gimn.
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 4a
Informatyka dziew.
11.45
12.30
Klasa 4aMarlena Komsta sala 47
Klasa 4a
Język polski
11.45
12.30
Klasa 4aRenata Kapsa sala 49
Klasa 4a
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 4aIrena Pułkownik sala 48
Klasa 4a
Muzyka
11.45
12.30
Klasa 4aKrzysztof Ciałkowski sala 14
Klasa 4a
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 4aBogusława Erdmann sala 49
12.00
12.15
12.30
12.45
Klasa 4a
Język angielski
12.45
13.30
Klasa 4aBogusława Erdmann sala 46
Klasa 4a
Informatyka chł.
12.45
13.30
Klasa 4aMarlena Komsta sala 47
13.00
13.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 5a
Technika
08.00
08.45
Klasa 5aAgata Brejecka sala 35
Klasa 5a
Historia
08.00
08.45
Klasa 5aJolanta Kowalska sala 35
Klasa 5a
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 5aBogusława Erdmann sala 55
Klasa 5a
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 5aIrena Pułkownik sala 46
Klasa 5a
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 5aIrena Pułkownik sala 54
08.15
08.30
08.45
Klasa 5a
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 5aBogusława Erdmann sala 35
Klasa 5a
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 5aBogusława Erdmann sala 35
Klasa 5a
Informatyka
08.55
09.40
Klasa 5aMarlena Komsta sala 47
Klasa 5a
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 5aDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 5a
Geografia
08.55
09.40
Klasa 5aElżbieta Prużyńska sala 14
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 5a
Biologia
09.50
10.35
Klasa 5aEwa Mohylowska -Schellner sala 54
Klasa 5a
Język polski
09.50
10.35
Klasa 5aRenata Kapsa sala 49
Klasa 5a
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 5aDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 5a
Historia
09.50
10.35
Klasa 5aJolanta Kowalska sala 46
Klasa 5a
Godzina wychowawcza
09.50
10.35
Klasa 5aBogusława Erdmann sala 46
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 5a
Język polski
10.50
11.35
Klasa 5aRenata Kapsa sala 49
Klasa 5a
Muzyka
10.50
11.35
Klasa 5aKrzysztof Ciałkowski sala 14
Klasa 5a
Język polski
10.50
11.35
Klasa 5aRenata Kapsa sala 49
Klasa 5a
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 5aDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 5a
Język polski
10.50
11.35
Klasa 5aRenata Kapsa sala 49
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 5a
Religia
11.45
12.30
Klasa 5aLidia Jackowska sala 46
Klasa 5a
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 5aDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 5a
Religia
11.45
12.30
Klasa 5aLidia Jackowska sala 46
Klasa 5a
Język polski
11.45
12.30
Klasa 5aRenata Kapsa sala 49
12.00
12.15
12.30
12.45
Klasa 5a
Matematyka
12.45
13.30
Klasa 5aIrena Pułkownik sala 46
Klasa 5a
Matematyka
12.45
13.30
Klasa 5aIrena Pułkownik sala 42
Klasa 5a
Plastyka
12.45
13.30
Klasa 5aKrzysztof Ciałkowski sala 14
13.00
13.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 5b
Język polski
08.00
08.45
Klasa 5bMaria Nowak sala 33
Klasa 5b
Religia
08.00
08.45
Klasa 5bLidia Jackowska sala 56
Klasa 5b
Geografia
08.00
08.45
Klasa 5bDorota Marczewska sala 48
Klasa 5b
Godzina wychowawcza
08.00
08.45
Klasa 5bLidia Jackowska świetlica
Klasa 5b
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 5bMarta Rusztyk sala 55
08.15
08.30
08.45
Klasa 5b
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 5bDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 5b
Informatyka
08.55
09.40
Klasa 5bMarlena Komsta sala 47
Klasa 5b
Język polski
08.55
09.40
Klasa 5bMaria Nowak sala 33
Klasa 5b
Język polski
08.55
09.40
Klasa 5bMaria Nowak sala 33
Klasa 5b
Biologia
08.55
09.40
Klasa 5bEwa Mohylowska - Schellner sala 54
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 5b
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 5bDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 5b
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 5bDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 5b
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 5bAgata Brejecka sala 35
Klasa 5b
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 5bAgata Brejecka sala 35
Klasa 5b
Muzyka
09.50
10.35
Klasa 5bCiałkowski Krzysztof sala 14
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 5b
Religia
10.50
11.35
Klasa 5bLidia Jackowska sala 47
Klasa 5b
Język polski
10.50
11.35
Klasa 5bMaria Nowak sala 33
Klasa 5b
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 5bAgata Brejecka sala 35
Klasa 5b
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 5bMarta Rusztyk sala 56
Klasa 5b
Plastyka
10.50
11.35
Klasa 5bKrzysztof Ciałkowski sala 14
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 5b
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 5bAgata Brejecka sala 35
Klasa 5b
Język polski
11.45
12.30
Klasa 5bMaria Nowak sala 33
Klasa 5b
Historia
11.45
12.30
Klasa 5bJolanta Kowalska sala 42
Klasa 5b
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 5bMarta Rusztyk sala 56
Klasa 5b
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 5bDorota Posadzy sala gimn.
12.00
12.15
12.30
12.45
Klasa 5b
Technika
12.45
13.30
Klasa 5bAgata Brejecka sala35
Klasa 5b
Historia
12.45
13.30
Klasa 5bJolanta Kowalska sala 33
13.00
13.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 5c
Religia
08.00
08.45
Klasa 5cLidia Jackowska sala 54
Klasa 5c
Język polski
08.00
08.45
Klasa 5cMaria Nowak sala 33
Klasa 5c
Język polski
08.00
08.45
Klasa 5cMaria Nowak sala 33
Klasa 5c
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 5cMarta Rusztyk sala 42
Klasa 5c
Język polski
08.00
08.45
Klasa 5cMaria Nowak sala 33
08.15
08.30
08.45
Klasa 5c
Język polski
08.55
09.40
Klasa 5cMaria Nowak sala 33
Klasa 5c
Religia
08.55
09.40
Klasa 5cLidia Jackowska sala 13
Klasa 5c
Geografia
08.55
09.40
Klasa 5cDorota Marczewska sala 48
Klasa 5c
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 5cAlina Olejnik sala 55
Klasa 5c
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 5cDorota Posadzy sala gimn.
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 5c
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 5cAlina Olejnik sala 42
Klasa 5c
Historia
09.50
10.35
Klasa 5cJolanta Kowalska sala 46
Klasa 5c
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 5cMarta Rusztyk sala 55
Klasa 5c
Język polski
09.50
10.35
Klasa 5cMaria Nowak sala 33
Klasa 5c
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 5cAlina Olejnik sala 56
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 5c
Muzyka
10.50
11.35
Klasa 5cKrzysztof Ciałkowski świetlica
Klasa 5c
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 5cMarta Rusztyk sala 55
Klasa 5c
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 5cDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 5c
Plastyka
10.50
11.35
Klasa 5cKrzysztof Ciałkowski sala 14
Klasa 5c
Biologia
10.50
11.35
Klasa 5cEwa Mohylowska - Schellner sala 54
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 5c
Godzina wychowawcza
11.45
12.30
Klasa 5cAlina Olejnik sala 55
Klasa 5c
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 5cAlina Olejnik sala 55
Klasa 5c
Technika
11.45
12.30
Klasa 5cAgata Brejecka sala 35
Klasa 5c
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 5cDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 5c
Informatyka
11.45
12.30
Klasa 5cMarlena Komsta sala 47
12.00
12.15
12.30
12.45
Klasa 5c
Historia
12.45
13.30
Klasa 5cJolanta Kowalska sala 46
Klasa 5c
Wychowanie fizyczne
12.45
13.30
Klasa 5cDorota Posadzy sala gimn.
13.00
13.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 5d
Muzyka
08.00
08.45
Klasa 5dKrzysztof Ciałkowski sala 14
Klasa 5d
Język polski
08.00
08.45
Klasa 5dMarlena Matuszak sala 42
Klasa 5d
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 5dDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 5d
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 5dDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 5d
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 5dDorota Posadzy sala gimn.
08.15
08.30
08.45
Klasa 5d
Plastyka
08.55
09.40
Klasa 5dKrzysztof Ciałkowski sala 14
Klasa 5d
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 5dRenata Chromińska sala 56
Klasa 5d
Język polski
08.55
09.40
Klasa 5dMarlena Matuszak sala 42
Klasa 5d
Historia
08.55
09.40
Klasa 5dJolanta Kowalska sala 46
Klasa 5d
Język polski
08.55
09.40
Klasa 5dMarlena Matuszak sala 42
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 5d
Historia
09.50
10.35
Klasa 5dJolanta Kowalska sala 46
Klasa 5d
Biologia
09.50
10.35
Klasa 5dEwa Mohylowska - Schellner sala 54
Klasa 5d
Informatyka
09.50
10.35
Klasa 5dMarlena Komsta sala 47
Klasa 5d
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 5dRenata Chromińska sala 42
Klasa 5d
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 5dMałgorzata Gabryszak sala 45
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 5d
Język polski
10.50
11.35
Klasa 5dMarlena Matuszak sala 42
Klasa 5d
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 5dDorota Posadzy sala gimn.
Klasa 5d
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 5dMałgorzata Gabryszak sala 45
Klasa 5d
Religia
10.50
11.35
Klasa 5dLidia Jackowska sala 48
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 5d
Język polski
11.45
12.30
Klasa 5dMarlena Matuszak sala 42
Klasa 5d
Godzina wychowawcza
11.45
12.30
Klasa 5dMarlena Matuszak sala 42
Klasa 5d
Język angielski
11.45
12.30
Klasa 5dRenata Chromińska sala 47
Klasa 5d
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 5dMałgorzata Gabryszak sala 45
12.00
12.15
12.30
12.45
Klasa 5d
Matematyka
12.45
13.30
Klasa 5dMałgorzata Gabryszak sala 45
Klasa 5d
Religia
12.45
13.30
Klasa 5dLidia Jackowska sala 42
Klasa 5d
Technika
12.45
13.30
Klasa 5dAgata Brejecka sala 35
13.00
13.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 6a
Język polski
08.00
08.45
Klasa 6aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34
Klasa 6a
Biologia
08.00
08.45
Klasa 6aEwa Mohylowska - Schellner sala 54
Klasa 6a
Historia
08.00
08.45
Klasa 6aJolanta Kowalska sala 46
Klasa 6a
Muzyka
08.00
08.45
Klasa 6aNatalia Mikołajczak sala 14
Klasa 6a
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 6aMałgorzata Gabryszak sala 45
08.15
08.30
08.45
Klasa 6a
Język polski
08.55
09.40
Klasa 6aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34
Klasa 6a
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 6aBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.
Klasa 6a
Godzina wychowawcza
08.55
09.40
Klasa 6aJolanta Kowalska sala 55
Klasa 6a
Plastyka
08.55
09.40
Klasa 6aNatalia Mikołajczak sala 42
Klasa 6a
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 6aMałgorzata Gabryszak sala 45
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 6a
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 6aKatarzyna Matysiak sala 47
Klasa 6a
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34
Klasa 6a
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34
Klasa 6a
Geografia
09.50
10.35
Klasa 6aElżbieta Prużyńska sala 55
Klasa 6a
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 6aKatarzyna Matysiak sala 42
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 6a
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 6aBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.
Klasa 6a
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 6aMałgorzata Gabryszak sala 34
Klasa 6a
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 6aKatarzyna Matysiak sala 46
Klasa 6a
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 6aBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.
Klasa 6a
Język polski
10.50
11.35
Klasa 6aKamila Pałaszyńska - Drabik sala 34
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 6a
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 6aMałgorzata Gabryszak sala 45
Klasa 6a
Informatyka
11.45
12.30
Klasa 6aMarlena Komsta sala 47
Klasa 6a
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 6aBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.
Klasa 6a
Historia
11.45
12.30
Klasa 6aJolanta Kowalska sala 46
12.00
12.15
12.30
12.45
Klasa 6a
Technika
12.45
13.30
Klasa 6aAgata Brejecka sala 35
Klasa 6a
Religia
12.45
13.30
Klasa 6aLidia Jackowska sala 34
Klasa 6a
Religia
12.45
13.30
Klasa 6aLidia Jackowska sala 46
13.00
13.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 6b
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 6bBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.
Klasa 6b
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 6bBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.
Klasa 6b
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 6bMarta Rusztyk sala 13
Klasa 6b
Język polski
08.00
08.45
Klasa 6bBarbara Rozkwitalska sala 33
Klasa 6b
Geografia
08.00
08.45
Klasa 6bElżbieta Prużyńska sala 48
08.15
08.30
08.45
Klasa 6b
Historia
08.55
09.40
Klasa 6bJolanta Kowalska sala 46
Klasa 6b
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 6bMałgorzata Gabryszak sala 45
Klasa 6b
Matematyka
08.55
09.40
Klasa 6bMałgorzata Gabryszak sala 45
Klasa 6b
Religia
08.55
09.40
Klasa 6bLidia Jackowska sala 47
Klasa 6b
Technika
08.55
09.40
Klasa 6bAgata Brejecka sala 13
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 6b
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 6bMarta Rusztyk sala 14
Klasa 6b
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 6bMarta Rusztyk sala 55
Klasa 6b
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 6bBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.
Klasa 6b
Wychowanie fizyczne
09.50
10.35
Klasa 6bBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala gimn.
Klasa 6b
Biologia
09.50
10.35
Klasa 6bEwa Mohylowska - Schellner sala 54
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 6b
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 6bMałgorzata Gabryszak sala 45
Klasa 6b
Religia
10.50
11.35
Klasa 6bLidia Jackowska sala 13
Klasa 6b
Historia
10.50
11.35
Klasa 6bJolanta Kowalska sala 34
Klasa 6b
Muzyka
10.50
11.35
Klasa 6bNatalia Mikołajczak sala 33
Klasa 6b
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 6bMałgorzata Gabryszak sala 45
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 6b
Język polski
11.45
12.30
Klasa 6bBarbara Rozkwitalska sala 33
Klasa 6b
Język polski
11.45
12.30
Klasa 6bBarbara Rozkwitalska sala 54
Klasa 6b
Plastyka
11.45
12.30
Klasa 6bNatalia Mikołajczak świetlica
Klasa 6b
Język polski
11.45
12.30
Klasa 6bBarbara Rozkwitalska sala 33
12.00
12.15
12.30
12.45
Klasa 6b
Język polski
12.45
13.30
Klasa 6bBarbara Rozkwitalska sala 33
Klasa 6b
Informatyka
12.45
13.30
Klasa 6bMarlena Komsta sala 47
Klasa 6b
Godzina wychowawcza
12.45
13.30
Klasa 6bMarta Rusztyk sala 13
13.00
13.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 6c
Historia
08.00
08.45
Klasa 6cJolanta Kowalska sala 46
Klasa 6c
Informatyka
08.00
08.45
Klasa 6cMarlena Komsta sala 47
Klasa 6c
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 6cDariusz Grobelny sala gimn.
Klasa 6c
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 6cAgata Brejecka sala 35
Klasa 6c
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 6cAgata Brejecka sala 35
08.15
08.30
08.45
Klasa 6c
Technika
08.55
09.40
Klasa 6cBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 47
Klasa 6c
Język polski
08.55
09.40
Klasa 6cMaria Nowak sala 33
Klasa 6c
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 6cMarta Rusztyk sala 13
Klasa 6c
Geografia
08.55
09.40
Klasa 6cElżbieta Prużyńska sala 48
Klasa 6c
Język polski
08.55
09.40
Klasa 6cMaria Nowak sala 33
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 6c
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 6cAgata Brejecka sala 35
Klasa 6c
Muzyka
09.50
10.35
Klasa 6cKrzysztof Ciałkowski sala 14
Klasa 6c
Biologia
09.50
10.35
Klasa 6cEwa Mohylowska - Schellner sala 54
Klasa 6c
Język angielski
09.50
10.35
Klasa 6cMarta Rusztyk sala 47
Klasa 6c
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6cMaria Nowak sala 33
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 6c
Godzina wychowawcza
10.50
11.35
Klasa 6cMaria Nowak sala 33
Klasa 6c
Wychowanie fizyczne
10.50
11.35
Klasa 6cDariusz Grobelny sala gimn.
Klasa 6c
Język polski
10.50
11.35
Klasa 6cMaria Nowak sala 33
Klasa 6c
Historia
10.50
11.35
Klasa 6cJolanta Kowalska sala 46
Klasa 6c
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 6cMarta Rusztyk sala 47
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 6c
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 6cDariusz Grobelny sala gimn.
Klasa 6c
Matematyka
11.45
12.30
Klasa 6cAgata Brejecka sala 35
Klasa 6c
Plastyka
11.45
12.30
Klasa 6cKrzysztof Ciałkowski sala 14
Klasa 6c
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 6cDariusz Grobelny sala gimn.
12.00
12.15
12.30
12.45
Klasa 6c
Religia
12.45
13.30
Klasa 6cDaniel Konowalik sala 56
Klasa 6c
Religia
12.45
13.30
Klasa 6cDaniel Konowalik sala 55
Klasa 6c
Język polski
12.45
13.30
Klasa 6cMaria Nowak sala 33
13.00
13.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 6d
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 6dMarta Rusztyk sala 47
Klasa 6d
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 6dDariusz Grobelny sala gimn.
Klasa 6d
Muzyka
08.00
08.45
Klasa 6dKrzysztof Ciałkowski sala 14
Klasa 6d
Geografia
08.00
08.45
Klasa 6dElżbieta Prużyńska sala 56
Klasa 6d
Historia
08.00
08.45
Klasa 6dJolanta Kowalska sala 46
08.15
08.30
08.45
Klasa 6d
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 6dDariusz Grobelny sala gimn.
Klasa 6d
Historia
08.55
09.40
Klasa 6dJolanta Kowalska sala 46
Klasa 6d
plastyka
08.55
09.40
Klasa 6dKrzysztof Ciałkowski sala 14
Klasa 6d
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 6dDariusz Grobelny sala gimn.
Klasa 6d
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 6dMarta Rusztyk sala 55
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 6d
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6dMaria Nowak sala 33
Klasa 6d
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6dMaria Nowak sala 33
Klasa 6d
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6dMaria Nowak sala 33
Klasa 6d
Godzina wychowawcza
09.50
10.35
Klasa 6dEwa Mohylowska - Schellner sala 54
Klasa 6d
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 6dAgata Brejecka sala 35
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 6d
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 6dAgata Brejecka sala 35
Klasa 6d
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 6dAgata Brejecka sala 35
Klasa 6d
Technika
10.50
11.35
Klasa 6dBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 13
Klasa 6d
Matematyka
10.50
11.35
Klasa 6dAgata Brejecka sala 35
Klasa 6d
Język polski
10.50
11.35
Klasa 6dMaria Nowak sala 33
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 6d
Biologia
11.45
12.30
Klasa 6dEwa Mohylowska- Schellner sala 54
Klasa 6d
Religia
11.45
12.30
Klasa 6dDaniel Konowalik sala 48
Klasa 6d
Wychowanie fizyczne
11.45
12.30
Klasa 6dDariusz Grobelny sala gimn.
Klasa 6d
Język polski
11.45
12.30
Klasa 6dMaria Nowak sala 33
12.00
12.15
12.30
12.45
Klasa 6d
Informatyka dziew.
12.45
13.30
Klasa 6dMarlena Komsta sala 47
Klasa 6d
Język angielski
12.45
13.30
Klasa 6dMarta Rusztyk sala 54
Klasa 6d
Informatyka chł.
12.45
13.30
Klasa 6dMarlena Komsta sala 47
Klasa 6d
Religia
12.45
13.30
Klasa 6dDaniel Konowalik sala 55
13.00
13.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.00
Klasa 6e
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 6eDariusz Grobelny sala gimn.
Klasa 6e
Język angielski
08.00
08.45
Klasa 6eRenata Chromińska sala 55
Klasa 6e
Matematyka
08.00
08.45
Klasa 6eBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 45
Klasa 6e
Informatyka dziew.
08.00
08.45
Klasa 6eMarlena Komsta sala 47
Klasa 6e
Wychowanie fizyczne
08.00
08.45
Klasa 6eDariusz Grobelny sala gimn.
08.15
08.30
08.45
Klasa 6e
Język polski
08.55
09.40
Klasa 6eRenata Kapsa sala 49
Klasa 6e
Wychowanie fizyczne
08.55
09.40
Klasa 6eDariusz Grobelny sala gimn.
Klasa 6e
Biologia
08.55
09.40
Klasa 6eEwa Mohylowska - Schellner sala 54
Klasa 6e
Język angielski
08.55
09.40
Klasa 6eRenata Chromińska sala 14
Klasa 6e
Godzina wychowawcza
08.55
09.40
Klasa 6eKrzysztof Ciałkowski sala 48
09.00
09.15
09.30
09.45
Klasa 6e
Matematyka
09.50
10.35
Klasa 6eBogumiła Nadzieja - Wijaszka sala 55
Klasa 6e
Geografia
09.50
10.35
Klasa 6eElżbieta Prużyńska sala 56
Klasa 6e
Historia
09.50
10.35
Klasa 6eJolanta Kowalska sala 46
Klasa 6e
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6eRenata Kapsa sala 49
Klasa 6e
Język polski
09.50
10.35
Klasa 6eRenata Kapsa sala 49
10.00
10.15
10.30
10.45
Klasa 6e
Religia
10.50
11.35
Klasa 6eDaniel Konowalik sala 13
Klasa 6e
Historia
10.50
11.35
Klasa 6eJolanta Kowalska sala 42
Klasa 6e
Język angielski
10.50
11.35
Klasa 6eRenata Chromińska sala 55
Klasa 6e
Język polski
10.50
11.35
Klasa 6eRenata Kapsa sala 49
Klasa 6e
Technika
10.50
11.35
Klasa 6eAgata Brejecka sala 42
11.00
11.15
11.30
11.45
Klasa 6e
Muzyka
11.45
12.30
Klasa 6eKrzysztof Ciałkowski sala 14
Klasa 6e
Plastyka
11.45
12.30
Klasa 6eKrzysztof Ciałkowski sala 14
Klasa 6e
Język polski
11.45
12.30
Klasa 6eRenata Kapsa sala 49
Klasa 6e
Matematyka
11.45